Dywan Agnella Agnus - GAZELLE Antracyt

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 399,00 zł

Cena regularna:

1399.00




































































































ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Dywan Agnella Agnus GAZELLE Antracyt to nie tylko element dekoracyjny, ale także wyraz wysokiej jakości i polskiego rzemiosła. Wyprodukowany w Polsce, w fabryce Agnella Brintons w Białymstoku, łączy w sobie tradycję i nowoczesność.

Zwierzęce motywy, takie jak zebra, cętki czy panterka, stanowią ponadczasowy trend, który z wybiegów mody przeniósł się do wnętrz. Dywan Agnus GAZELLE w kolorze antracyt to propozycja dla pasjonatów mody i dzikiej natury. Jego wyjątkowy wzór nadaje charakteru pomieszczeniu, nadając mu nowoczesny i odważny wygląd. Doskonale komponuje się zarówno z wnętrzami utrzymanymi w stylu glamour, jak i loftowych.

Dywan wykonany jest z najwyższej jakości wełny nowozelandzkiej, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także miękkość i komfort użytkowania. Gęste runo o wysokości 12 mm jest przyjemne w dotyku i łatwe w czyszczeniu, co sprawia, że dywan będzie cieszyć oczy przez wiele lat.

Dodatkowym atutem jest posiadanie atestu higienicznego Państwowego Zakładu Higieny, co potwierdza, że dywan jest bezpieczny dla zdrowia użytkowników. Dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko estetyką, ale także bezpieczeństwem, wprowadzając do swojego domu ten wyjątkowy element wystroju.

 
 

Dane techniczne

Skład runa: Wełna
Kolor: Szary
Wysokość runa: 10 mm
Waga: 3100 g/m2
Kształt: Prostokąt

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium